2021 Yılında Çıkacak LEGO Bonsai İncelemesi

Ana SayfaBonsai2021 Yılında Çıkacak LEGO Bonsai İncelemesi

Son derece ayrıntılı derecede bitki oluşturmayı sağlayan yeni LEGO ürünü duyuruldu. LEGO Botanik Koleksiyonu olarak tanıtılan bu set, özellikle biz bonsai severler için heyecan verici bir gelişme. Umarım dünya ile aynı tarihlerde inceleme, yapma fırsatımız olur. Setin ayrıntılarına gelecek olursak, set LEGO 10280 olarak tanıtıldı ve Ocak 2021’de satışa sunulacağı da belirtildi.

10281 LEGO Bonsai – 878 Parça

LEGO gerçekten herkesin ilgi duyduğu parçalar yapıyorken bonsai ve çiçekler üzerinde çalışma yapması, bunu sunması gerçekten çok güzel bir gelişme.

Botanik koleksiyonunun yıldızı, LEGO Bonsai olacak gibi görünüyor. LEGO ile masanıza bir dekorasyon ürünü olarak bonsai yapabilecek, dilediğiniz yerde konumlandırabileceksiniz. İki versiyon olarak gelecek olan bonsai LEGO serisi; pembe çiçekli bir sakura ve yeşil yapraklı başka bir ağacı içeriyor. İki farklı versiyonu da kendi adıma satın alacağım. Yaparken çok zevk alacağız gibi görünüyor. Set ve koleksiyon hakkında başka gelişme olursa mutlaka bu yazının altında belirteceğim. Ayrıca LEGO Bonsai yapımı ile alakalı da video çekeceğim satın alır almaz.

Aklınıza Takılanları Sorun

Bülten Aboneliği

En son yayınlanan içeriklerden haberdar olmak için listemize kaydolmanız ve onlarca kişi arasına katılmanız yeterli. Sizi son içerikler konusunda sık sık bilgilendireceğiz.

Reklam Alanı